O nás

Tento internetový obchod s těhotenskou módou a výbavičkou Vás zve k nákupu.

Značka PROMI se objevuje na poli těhotenské módy a výbavičky již více než 20 let. Za tuto dobu již bezpečně provedla těhotenstvím téměř jednu generaci nastávajících maminek.

Je proto dost možné, že jsme oblékali i vaší maminku. :-)

Zaměřujeme se na kvalitní výrobky, materiály a střihy, které jsou navrhovány s co největším citem jak pro těhotnou ženu, tak pro její miminko. Preferujeme kvalitu nad kvantitou. Snažíme se nabízet pouze věci, kterým sami věříme.

Těhotenské oblečení z naší nabídky je nejenom krásné, ale i sexy.


Tak proč nebýt i v těhotenství STYLOVÁ??!!

Nabízíme těhotenské kalhoty, těhotenské šaty, těhotenské rifle, těhotenská trička, těhotenské legíny a další těhotenské potřeby, ve kterých se budete cítit pohodlně po celou dobu vašeho těhotenství.

Máte-li pár dnů před porodem, můžete si u nás vybrat veškerou výbavičku, kterou budete potřebovat do porodnice.
Kojící trika i pyžama, kojící podprsenky a vložky do podprsenek vám zaručí pohodlné kojení vašeho miminka.

Pokud si nevíte rady s výbavičkou pro vaše miminko, rádi vám pomůžeme s jejím sestavením. Můžete si tak u nás koupit téměř vše: od monitoru dechu přes chůvičky, dupačky, body, látkové pleny, láhve a jejich sterilizátory, postýlky i s matrací až po dětskou kosmetiku.

Pokud máte nedůvěru k nákupům přes internet, přijďte za námi do naší kamenné prodejny, kde si můžete zboží vyzkoušet a osahat.

Těhotenství je přece tím nejkrásnějším obdobím v životě ženy, plným očekávání a nových začátků. Těchto 9 měsíců si můžete zpříjemnit i tím, že nakoupíte u nás!!!

Náš sortiment: 
těhotenská móda, dětské kočárky, autosedačky, monitory dechu, kojenecké potřeby, pleny, postýlky, ohrádky, hračky, deky, dupačky, kosmetiku až po zavinovačky

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních akcích? Budeme Vám je pravidelně zasílat na Váš e-mail.